LAWENDOWY DWOREK

Powracamy do serii o niezwykłych obiektach weselnych na Lubelszczyźnie! Dzisiaj przed Wami Lawendowy Dworek. Jesteście ciekawi? Zapraszam na garść moich wrażeń.

Lawendowy Dworek – willa w sercu Lublina

Obiekt mieści się w zabytkowej willi, niemalże w centrum Lublina. W zasadzie niedaleko Starego Miasta. Przyznam szczerze, że na pierwszy rzut oka można go nie zauważyć. 😉  Jednak po przekroczeniu bramy wjazdowej, moim oczom ukazał się odrestaurowany budynek z urokliwym lawendowym gankiem. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i od razu poczułam klimat tego miejsca.

Miałam tą przyjemność, że kiedy byłam w dworku towarzyszyła mi  naprawdę piękna jesienna pogoda. Miejsce prezentowało się genialnie w leniwych promieniach słońca. Jak już wspomniałam, obiektu nie widać z ulicy. Zakrywają go ogromne drzewa. Zaryzykowałabym twierdzenie, że wokół niego jest mały las czy piękny park. Uwierzcie mi – idealny na różnego rodzaju imprezy plenerowe, także wesela i śluby.

Wesele w Lawendowym Dworku

Warto wspomnieć, że dworek ma w swojej ofercie ogromny namiot, w którym  bez problemu można zorganizować wesele nie tylko w miesiącach letnich, ale nawet jeszcze w październiku. Mniejsze przyjęcia organizowane są w środku – w urokliwej sali bankietowej, a większe we wspomnianym wcześniej namiocie.

A noclegi? Jeśli Wasi goście są z daleka, to nie musicie się martwić o ich przenocowanie. Dworek w swojej ofercie ma również usługi hotelarskie. W samym dworku panuje przyjazna atmosfera, wpływa na to między innymi fakt, że jest to firma rodzinna. Właściciele i menagerowie wkładają w rozwój tego obiektu i organizowane tam uroczystości całe swoje serce.  Odpowiadają na każde pytania i sami powtarzają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Nic dziwnego,  Już od 25 lat zajmują się organizacją wesel, ślubów  i innych uroczystości! Myślę, że bez żadnych obaw możecie powierzyć im Wasz wyjątkowy dzień.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *