Sesja ślubna stylizowana

Ostatnio jest u mnie bardzo intensywnie. Dopinam najważniejsze kwestie z Parami Młodymi, a nowa usługa reorganizacji ślubu i wesela cieszy się dużym zainteresowaniem. 😊 Ale ja to uwielbiam! Kiedy mam dużo na głowie, mogę wykorzystać swoje umiejętności organizacyjne i stworzyć plan działania tak, żeby ze wszystkim zdążyć na czas. Dziś chciałam pochwalić się pewnym wydarzeniem. Jakiś czas temu razem ze wspaniałymi ludźmi udało nam się zorganizować jesienno-zimową sesję stylizowaną. Skąd taki pomysł? Zapraszam do lektury!

Kulisy stylizowanej sesji

Dlaczego zdecydowaliśmy się na taki krok? Chcieliśmy zainspirować wszystkie Pary Młode, które w sezonie jesiennym lub zimowym planowały ślub, sesję małżeńską lub narzeczeńską. Stąd garść inspiracji od nas.

Sesja odbyła się w Siedlisku Jabłonna, które pokazywałam Wam jakiś czas temu na blogu. Teraz możecie zobaczyć je w nieco innej odsłonie. Ciekawi? Najbardziej martwiła nas pogoda, bo przez cały tydzień przed sesją padało, ale na szczęście akurat w dniu sesji świeciło słońce (przynajmniej na początku). 😊

Nasz team

Za obiektywem stanął genialny Bartek Wójtowicz , którego dzieło będziecie mogli podziwiać na naszych portalach. Zdjęcia w stu procentach oddają jesienno-zimowy klimat, który chcieliśmy stworzyć. Ola z MITKA_FLOWERS stworzyła przepiękną oprawę florystyczną. Ania Jabłońska  Make Up Artist oraz Ania Bawolska hairbyannabawolska zadbały o niesamowity wygląd naszej modelki Magdy. Jej stylizację dopełniła jeansowa kurtka Maliart, którą również już znacie bo jej projekty pojawiły się na moim Instagramie i blogu kiedy pisałam o okryciach dla Panny Młodej.

Magda z tchurzliwe wyczarowała piękną, minimalistyczną papeterię, idealnie pasującą do naszej stylistyki. A dziewczyny ze Sweet Table – Stoły Pełne Słodkości, Candy Bar przygotowały pyszne słodkości, które widzicie na zdjęciach. Niebawem ukaże się również filmik z sesji, który stworzy dla nas Rafał z You&I – Fotografia Ślubna – Rafał Woźniak.

A wiecie co jest jeszcze niesamowite? Ta wspaniała makrama, która została stworzona przez naszych modeli, czyli Magdę i Mateusza. Prezentuje się obłędnie, a uwierzcie mi wcale nie jest łatwo stworzyć takie dzieło.

Ledon „miłość” może wydawać Wam się znajomy, bo pochodzi z mojej wypożyczalni dkwedding. Teraz możecie zobaczyć, jak świetnie się prezentuje jako dekoracja za Parą Młodą.

Wyszło pięknie! Dziękuję wszystkim zaangażowanym. Życzę sobie, abym zawsze mogła pracować z tak wspaniałymi ludźmi!

 

Zdjęcia Bartek Wójtowicz

Florystka – MITKA_FLOWERS

Make Up – Anna Jabłońska Make Up

Fryzjerka – hairbyannabawolska

Papeteria – tchurzlive

Słodkości – Sweet Table – Stoły Pełne Słodkości, Candy Bar

Film – You&I – Fotografia Ślubna – Rafał Woźniak

Miejsce – Siedlisko Jabłonna 

Modele – Magda i Mateusz 🙂

Wedding Planner –  JA! dkwedding

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *