Siedlisko Jabłonna

Siedlisko Jabłonna – idealny obiekt weselny

Kolejnym idealnym obiektem weselnym na Lubelszczyźnie jest Siedlisko Jabłonna. Pierwsze, co mogę powiedzieć na jego temat to to, że jest spokojne, ciche i wyjątkowe. Sala mieści się kilkanaście kilometrów od Lublina. Sprawia wrażenie schowanej między ogromnymi drzewami a polami. Słowem: nie rzuca się w oczy. Szczerze mówiąc, do końca drogi nie wiedziałam, czy zmierzam w dobrym kierunku. Dlatego to idealne miejsce dla Pary, która chce zaskoczyć swoich gości i do ostatniej chwili trzymać ich w niepewności.

Uroki Siedliska
Nie da się ukryć, że Siedlisko robi ogromne wrażenie. Nastrojowe wnętrze, drewniane stoły, ręcznie pomalowane na biało krzesła oraz inne detale, takie jak snopki siana nadają niesamowity zapach i klimat wnętrzu. Bardzo spodobał mi się fakt, że drzwi stodoły mogą być cały czas otwarte, co sprawia, że wnętrze jest przez całe przyjęcie pięknie oświetlone naturalnym światłem no i oczywiście wydaje się większe.

Ale to nie wszystko… Parkiet taneczny znajduje się na zewnątrz obiektu. Wszyscy goście mogą zatem tańczyć zarówno w środku stodoły, jak i  pod gwieździstym niebem. Czy to nie brzmi wspaniale? Parkiet oczywiście jest odpowiednio oświetlony, nie tylko przez gwiazdy, ale również przez sznur lampionów, który ciągnie się po całym ogrodzie. Wyobrażam sobie jak musi być tam pięknie po zmroku. Dookoła obiektu jest mnóstwo zieleni, drzew i wysokich traw, ogród, w którym można wykonać sesję zdjęciową z widokiem na zachód słońca oraz idealna do pozowania drewniana huśtawka.

Pięknie i praktycznie

Warto wspomnieć, że obok stodoły znajduje się budynek dokładnie w takim samym stylu jak sala weselna. Jest to miejsce dla Pary Młodej oraz ich gości, jeśli potrzebują odpocząć w trakcie wesela lub przenocować. Klimatycznie i praktycznie.

Parę dni temu razem ze wspaniałymi ludźmi miałam możliwość zorganizowania w Siedlisku sesji zdjęciowej w stylu jesiennego boho! Efekty już wkrótce! Choć już mogę Wam powiedzieć, że było wspaniale. Siedlisko ma cudowny klimat! Można tam zapomnieć o całym świecie… A chyba o to chodzi podczas tego jedynego dnia, prawda?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *