Okrycia dla Panny Młodej.

Moja ukochana pora roku JESIEŃ zbliża się do nas wielkimi krokami. Zazdroszczę wszystkim Parom Młodym, które w najbliższym czasie biorą ślub. Piękna aura, pomarańczowo-złote liście, jesienne, ciepłe słońce i długie wieczory. Wyobrażacie sobie te jesienne bukiety, dekoracje na stołach albo blask lampek oświetlających salę weselną… Ja się rozmarzyłam! Ale nie o tym dziś…:)
Jesień to piękna pora roku, ale dość niepewna pod względem POGODY.
Najwięcej pytań, jakie dostaję w tym okresie teraz, jak i wtedy, kiedy pracowałam w
salonach sukien ślubnych to: „Jakie okrycie wybrać do kościoła?”, „Czym przykryć ramiona?”.
Postanowiłam wyprzedzić te pytania. Przychodzę do Was z postem na temat okryć dla Panien Młodych z sieciówek. Dlaczego wybrałam sieciówki?
Po pierwsze, jak pewnie każdy już słyszał UWIELBIAM niestandardowe rozwiązania (w sieciówkach zawsze można znaleźć cudowne perełki). Po drugie, ubranie z sieciówki można wykorzystać po ślubie do codziennych stylizacji (zostajemy w trendzie less waste). 😊 Po trzecie, zazwyczaj jest to o wiele tańsze rozwiązanie, niż kupowanie okryć z salonów bądź specjalistycznych sklepów.
Zapraszam Was na mój Instagram, gdzie znajdziecie krótką prezentację moich propozycji okryć z sieciówek. https://www.instagram.com/_dkwedding_/
Myślę, że każda z Was znajdzie coś dla siebie. A może okaże się, że macie podobne propozycje w swoich szafach, ale nie pomyślałyście, że możecie je użyć? Może Wasze mamy, przyjaciółki siostry mają coś takiego i mogłyby Wam pożyczyć? Pamiętacie przecież, że każda Panna Młoda musi mieć coś pożyczonego.😊
Świetnym rozwiązaniem jest personalizacja takiej kurtki czy narzutki. Bardzo serdecznie polecam Wam Agatę z Mali Art. Agata tworzy wyjątkowe dzieła, sprawia, że ubrania (bluzy, kurtki, a nawet buty!), które mamy w szafie, stają się wyjątkowe. Właśnie jej projekt widzicie na zdjęciu powyżej. To naprawdę ciekawe rozwiązanie, na które nowoczesna Panna Młoda może sobie, jak najbardziej pozwolić. Taką kurtę możecie wykorzystać, jako okrycie podczas ceremonii, ale również do wspaniałej sesji plenerowej.
Na moim Instagramie i Pintereście znajdziecie wiele inspiracji, do tworzenia z Agatą wyjątkowych projektów. Wpadnijcie koniecznie na profil Agaty. 🙂
https://pl.pinterest.com/dominikakepa/okrycia-wierzchnie-dla-panny-m%C5%82odej/
https://www.instagram.com/maliart_/

Dziewczyny, nie bójcie się niestandardowych rozwiązań! Jeśli macie ochotę coś założyć i wiecie, że to pasuje do Was i całej koncepcji ślubu (tylko boicie się odbioru gości) to po prostu to załóżcie. Wy macie się czuć dobrze w tym co macie na sobie, a element zaskoczenia jest zawsze mile widziany…:)

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *